Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Sault Ste. Marie
2018 Toyota Tundra SR 4.6L V8 4dr 4x4 Double Cab 6.6 ft. box
LOW MILEAGE | ONE OWNER | CLEAN CARFAX
| Price: | $42,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $444*(Bi-weekly)$42,017 x 60 Months @ 7.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $9,014). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:70,828 km| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 4.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T26147A |
| City: | Sault Ste. Marie |

2018 GMC Terrain SLT All-Wheel Drive
LEATHER | MOONROOF | HEATED FRONT SEATS
| Price: | $22,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $232*(Bi-weekly)$22,017 x 60 Months @ 7.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $4,723). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:77,872 km| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T26193A |
| City: | Sault Ste. Marie |

2018 Mazda CX-5 GS (A6) 4dr All-Wheel Drive Sport Utility
HEATED STEERING WHEEL I LEATHER I PWR TAILGATE
| Price: | $21,047 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $175*(Bi-weekly)$21,047 x 72 Months @ 8.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $6,220).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | M25545A |
| City: | Sault Ste. Marie |

2018 Nissan Murano SV 4dr All-Wheel Drive
MOONROOF | HEATED FRONT SEATS | ALL-WHEEL DRIVE
| Price: | $18,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $190*(Bi-weekly)$18,017 x 60 Months @ 7.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $3,865). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:118,419 km| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | R26015B |
| City: | Sault Ste. Marie |

Loading More Vehicles ...




