Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Sault Ste. Marie
2022 Toyota Highlander LE 4dr All-Wheel Drive
LOW MILEAGE | CARPLAY | HEATED FRONT SEATS
| Price: | $43,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $338*(Bi-weekly)$43,017 x 84 Months @ 6.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $11,436). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:44,206 km| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | GH26029A |
| City: | Sault Ste. Marie |

2022 Honda Ridgeline Black Edition All-Wheel Drive Crew Cab 5.25 ft. box
MOONROOF | HEATED/VENTILATED FRONT SEATS |
| Price: | $42,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $330*(Bi-weekly)$42,017 x 84 Months @ 6.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $11,170). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:72,944 km| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P9002A |
| City: | Sault Ste. Marie |

2022 Mazda CX-9 GT 4dr i-ACTIV All-Wheel Drive Sport Utility
LOADED I LOW MILEAGE | CLEAN CARFAX
| Price: | $40,047 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $297*(Bi-weekly)$40,047 x 84 Months @ 8.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $13,980).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | MP1251 |
| City: | Sault Ste. Marie |

2022 Toyota RAV4 Limited 4dr All-Wheel Drive
SOFTEX INTERIOR | MOONROOF | HEATED/VENTILATED FRONT SEATS
| Price: | $39,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $307*(Bi-weekly)$39,017 x 84 Months @ 6.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $10,372). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:61,358 km| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | V26047A |
| City: | Sault Ste. Marie |

2022 Toyota Highlander XLE 4dr All-Wheel Drive
HEATED FRONT SEATS | MOONROOF | 8-PASSENGER
| Price: | $36,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $283*(Bi-weekly)$36,017 x 84 Months @ 6.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $9,575). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:96,580 km| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P9054 |
| City: | Sault Ste. Marie |

2022 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
MOONROOF | HEATED FRONT SEATS | CARPLAY
| Price: | $35,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $275*(Bi-weekly)$35,017 x 84 Months @ 6.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $9,309). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:59,192 km| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | R26024A |
| City: | Sault Ste. Marie |

2022 Ford Edge SEL 4dr All-Wheel Drive
ONE OWNER | LOW MILEAGE | NAVIGATION
| Price: | $27,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $212*(Bi-weekly)$27,017 x 84 Months @ 6.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $7,182). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:39,484 km| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T26203A |
| City: | Sault Ste. Marie |

Loading More Vehicles ...







