Used Toyota RAV4 for Sale in Sault Ste. Marie
2024 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
SOFTEX LEATHER | MOONROOF | LOW MILEAGE
| Price: | $41,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $281*(Bi-weekly)$41,017 x 96 Months @ 5.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $10,656). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:21,147 km| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P9048A |
| City: | Sault Ste. Marie |

2022 Toyota RAV4 Limited 4dr All-Wheel Drive
SOFTEX INTERIOR | MOONROOF | HEATED/VENTILATED FRONT SEATS
| Price: | $39,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $307*(Bi-weekly)$39,017 x 84 Months @ 6.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $10,372). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:61,358 km| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | V26047A |
| City: | Sault Ste. Marie |

2023 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
MOONROOF | CARPLAY | HEATED FRONT SEATS
| Price: | $38,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $299*(Bi-weekly)$38,017 x 84 Months @ 6.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $10,106). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:30,093 km| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P9080 |
| City: | Sault Ste. Marie |

2024 Toyota RAV4 LE 4dr All-Wheel Drive
CARPLAY | ONE OWNER | HEATED FRONT SEATS
| Price: | $36,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $246*(Bi-weekly)$36,017 x 96 Months @ 5.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $9,357). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:24,186 km| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P9052 |
| City: | Sault Ste. Marie |

2024 Toyota RAV4 LE 4dr All-Wheel Drive
CARPLAY | HEATED FRONT SEATS
| Price: | $36,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $246*(Bi-weekly)$36,017 x 96 Months @ 5.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $9,357). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:32,431 km| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P9078 |
| City: | Sault Ste. Marie |

2021 Toyota RAV4 Limited 4dr All-Wheel Drive
LOW MILEAGE I NAVIGATION I PREMIUM AUDIO
| Price: | $35,047 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Finance from $260*(Bi-weekly)$35,047 x 84 Months @ 8.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $12,235).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | MP1262 |
| City: | Sault Ste. Marie |

2022 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
MOONROOF | HEATED FRONT SEATS | CARPLAY
| Price: | $35,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $275*(Bi-weekly)$35,017 x 84 Months @ 6.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $9,309). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:59,192 km| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | R26024A |
| City: | Sault Ste. Marie |

2021 Toyota RAV4 XLE 4dr All-Wheel Drive
SOFTEX | MOONROOF | HEATED FRONT SEATS
| Price: | $33,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $301*(Bi-weekly)$33,017 x 72 Months @ 7.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $8,594). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:91,989 km| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P9044 |
| City: | Sault Ste. Marie |

2021 Toyota RAV4 LE 4dr Front-Wheel Drive
UPGRADED 19 INCH RIMS | HEATED FRONT SEATS
| Price: | $27,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $247*(Bi-weekly)$27,017 x 72 Months @ 7.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $7,032). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:113,923 km| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | P9051 |
| City: | Sault Ste. Marie |

Loading More Vehicles ...






