Used Toyota Tacoma for Sale in Sault Ste. Marie
2025 Toyota Tacoma 4x4 Double Cab 6 ft. box
DIGITAL KEY | JBL FLEX SPEAKER | SOFTEX HEATED & VENTILATED SEATS
| Price: | $57,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $390*(Bi-weekly)$57,017 x 96 Months @ 5.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $14,813). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:7,700 km| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T26177A |
| City: | Sault Ste. Marie |

2024 Toyota Tacoma 4x4 Double Cab 6 ft. box
HEATED FRONT SEATS | CRAWL CONTROL | ONE OWNER
| Price: | $49,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $335*(Bi-weekly)$49,017 x 96 Months @ 5.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $12,734). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:26,525 km| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P9032 |
| City: | Sault Ste. Marie |

2023 Toyota Tacoma 4x4 Double Cab 6 ft. box
TRD SPORT | HEATED FRONT SEATS |
| Price: | $47,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $370*(Bi-weekly)$47,017 x 84 Months @ 6.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $12,499). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:70,346 km| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P9018 |
| City: | Sault Ste. Marie |

2021 Toyota Tacoma 4x4 Double Cab 6 ft. box
LEATHER | MOONROOF | CARPLAY
| Price: | $44,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $402*(Bi-weekly)$44,017 x 72 Months @ 7.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $11,457). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:68,837 km| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T26091A |
| City: | Sault Ste. Marie |

2021 Toyota Tacoma 4x4 Double Cab 6 ft. box
ONE OWNER | HEATED FRONT SEATS | CLEAN CARFAX
| Price: | $43,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $393*(Bi-weekly)$43,017 x 72 Months @ 7.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $11,197). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:65,443 km| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P9057 |
| City: | Sault Ste. Marie |

2020 Toyota Tacoma 4x4 Double Cab 6 ft. box
TRD SPORT | HEATED FRONT SEATS |
| Price: | $34,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $311*(Bi-weekly)$34,017 x 72 Months @ 7.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $8,854). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:167,814 km| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T26149A |
| City: | Sault Ste. Marie |

2015 Toyota Tacoma V6 (A5) 4x4 Double-Cab 6 ft. box
LEATHER SEAT TRIM | HEATED FRONT SEATS
| Price: | $25,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $222*(Bi-weekly)$25,017 x 72 Months @ 6.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $5,645). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:227,440 km| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 4.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T26136A |
| City: | Sault Ste. Marie |

Loading More Vehicles ...







