Used Toyota Tundra for Sale in Sault Ste. Marie
2024 Toyota Tundra Limited 4dr 4x4 CrewMax 5.5 ft. box
PANORAMIC MOONROOF | SOFTEX LEATHER | ONE OWNER
| Price: | $61,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $418*(Bi-weekly)$61,017 x 96 Months @ 5.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $15,852). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:32,089 km| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P9069 |
| City: | Sault Ste. Marie |

2024 Toyota Tundra SR 4dr 4x4 CrewMax 5.5 ft. box
CARPLAY | 20 INCH SPORT RIMS | HEATED FRONT SEATS
| Price: | $56,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $383*(Bi-weekly)$56,017 x 96 Months @ 5.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $14,553). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:27,561 km| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P9030 |
| City: | Sault Ste. Marie |

2023 Toyota Tundra Limited 4dr 4x4 CrewMax 5.5 ft. box
SOFTEX LEATHER | MOONROOF | ONE OWNER
| Price: | $55,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $432*(Bi-weekly)$55,017 x 84 Months @ 6.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $14,626). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:67,327 km| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P8977 |
| City: | Sault Ste. Marie |

2024 Toyota Tundra SR 4dr 4x4 Double Cab 6.5 ft. box
LOW MILEAGE | OFF ROAD | HEATED FRONT SEATS
| Price: | $53,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $363*(Bi-weekly)$53,017 x 96 Months @ 5.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $13,774). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:20,616 km| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T26096A |
| City: | Sault Ste. Marie |

2023 Toyota Tundra SR 4dr 4x4 CrewMax 5.5 ft. box
TRD SPORT | CARPLAY | HEATED FRONT SEATS
| Price: | $50,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $393*(Bi-weekly)$50,017 x 84 Months @ 6.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $13,296). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:56,107 km| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P8956 |
| City: | Sault Ste. Marie |

2024 Toyota Tundra SR 4dr 4x4 CrewMax 5.5 ft. box
CARPLAY | HEATED FRONT SEATS
| Price: | $49,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $335*(Bi-weekly)$49,017 x 96 Months @ 5.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $12,734). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:98,201 km| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T26188A |
| City: | Sault Ste. Marie |

2023 Toyota Tundra SR 4dr 4x4 CrewMax 5.5 ft. box
SR5 | HEATED FRONT SEATS | ONE OWNER
| Price: | $47,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $370*(Bi-weekly)$47,017 x 84 Months @ 6.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $12,499). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:67,323 km| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P9001 |
| City: | Sault Ste. Marie |

2023 Toyota Tundra SR5 4dr 4x4 CrewMax 6.5 ft. box
HEATED FRONT SEATS | CARPLAY | 6'5 BOX
| Price: | $46,995$46,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $362*(Bi-weekly)$46,017 x 84 Months @ 6.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $12,233). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:81,859 km| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T26023A |
| City: | Sault Ste. Marie |

2018 Toyota Tundra SR 4.6L V8 4dr 4x4 Double Cab 6.6 ft. box
LOW MILEAGE | ONE OWNER | CLEAN CARFAX
| Price: | $42,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $444*(Bi-weekly)$42,017 x 60 Months @ 7.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $9,014). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:70,828 km| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 4.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T26147A |
| City: | Sault Ste. Marie |

Loading More Vehicles ...









