Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Sault Ste. Marie
2024 Toyota Tundra Limited 4dr 4x4 CrewMax 5.5 ft. box
PANORAMIC MOONROOF | SOFTEX LEATHER | ONE OWNER
| Price: | $61,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $418*(Bi-weekly)$61,017 x 96 Months @ 5.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $15,852). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:32,089 km| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P9069 |
| City: | Sault Ste. Marie |

2024 GMC Sierra 1500 SLT 4x4 Crew Cab 6.6 ft. box
BOSE SOUND | MAX TRAILERING PACKAGE | LOW MILEAGE
| Price: | $59,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $404*(Bi-weekly)$59,017 x 96 Months @ 5.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $15,332). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:27,834 km| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | V26031A |
| City: | Sault Ste. Marie |

2024 Toyota Grand Highlander Hybrid XLE 4dr All-Wheel Drive
HYBRID | SOFTEX LEATHER |
| Price: | $56,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $383*(Bi-weekly)$56,017 x 96 Months @ 5.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $14,553). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:43,437 km| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | GH26037A |
| City: | Sault Ste. Marie |

2024 Toyota Tundra SR 4dr 4x4 CrewMax 5.5 ft. box
CARPLAY | 20 INCH SPORT RIMS | HEATED FRONT SEATS
| Price: | $56,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $383*(Bi-weekly)$56,017 x 96 Months @ 5.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $14,553). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:27,561 km| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P9030 |
| City: | Sault Ste. Marie |

2024 Toyota Tundra SR 4dr 4x4 Double Cab 6.5 ft. box
LOW MILEAGE | OFF ROAD | HEATED FRONT SEATS
| Price: | $53,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $363*(Bi-weekly)$53,017 x 96 Months @ 5.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $13,774). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:20,616 km| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T26096A |
| City: | Sault Ste. Marie |

2024 Ford Bronco Big Bend 4dr 4x4
SASQUATCH PACKAGE | HARD-TOP | VINYL SEATS
| Price: | $53,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $363*(Bi-weekly)$53,017 x 96 Months @ 5.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $13,774). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:28,099 km| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.3L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | B26003A |
| City: | Sault Ste. Marie |

2024 Toyota Grand Highlander XLE 4dr All-Wheel Drive
SOFTEX LEATHER | HEATED FRONT SEATS | ONE OWNER
| Price: | $51,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $349*(Bi-weekly)$51,017 x 96 Months @ 5.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $13,254). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:40,242 km| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P9004 |
| City: | Sault Ste. Marie |

2024 Toyota Highlander XLE 4dr All-Wheel Drive
MOONROOF | SOFTEX LEATHER | ONE OWNER
| Price: | $50,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $342*(Bi-weekly)$50,017 x 96 Months @ 5.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $12,994). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:7,235 km| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P9025 |
| City: | Sault Ste. Marie |

2024 Toyota Sienna LE 8-Passenger 4dr Front-Wheel Drive Passenger Van
ONE OWNER | LOW MILEAGE | HEATED FRONT SEATS
| Price: | $49,017 |
Listed price does not include tax and licensing fees.
Finance from $335*(Bi-weekly)$49,017 x 96 Months @ 5.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $12,734). $0 down payment. Taxes included.
Mileage:16,579 km| Body Style: | Vans |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | P8993 |
| City: | Sault Ste. Marie |

Loading More Vehicles ...









